English
Men
Kapadokya Rehberi
Peribacası Dergisi
Peribacası Kapadokya Yayınları
Kapadokya Firmaları
Kapadokya Fotoğrafları
Kapadokya Fotoğrafçıları
Kapadokya Haritaları
Kapadokya Karikatürleri
Kapadokya ve Sanat
Kapadokya Yazıları
Kapadokya Yayın Arşivi
Kapadokya Efemera Arşivi
Kapadokya Video-Film Arşivi
Sosyal Medya Adreslerimiz
Sivil Toplum Kuruluşları
Önemli Telefonlar ve Linkler
Site Güncellemeleri
Firma Arama
ehir
le-Belde
Hizmet Alan
Firma
Anket

Sanat ve müzik festivalleri Kapadokya'ya olan ilginin artmasını sağlıyor mu?
       
Evet.
Hayır.
Mail List
Yeni Kayt
ifremi Unuttum

KAPADOKYA’NIN İLK SPA MERKEZİ

KAPADOKYA’NIN İLK SPA MERKEZİ

CAPPADOCIA CAVE RESORT & SPA

Yazan: Ayça Olcaytu İşçen
Ağustos 2008

Aralık 2007’de misafirlerini ağırlamaya başlayan CCR Hotels,  neredeyse tüm mekanlarıyla yüzünü Kapadokya’nın tasviri imkansız güzellikteki manzarasına dönmüş. Öyle böyle değil; ressamsanız tualinizi, yazarsanız kaleminizi, müzisyenseniz nota defterinizi almadan seyrine çıkmamanız gereken türden bir manzara karşılıyor sizi.

CCR Hotels misafirlerini pek çok hoşluk bekliyor. Önce geniş mekanlı, kayaya oyularak ya da yöresel tüf taşından yapılmış kemerli odalardan başlayalım. CCR Hotels’in her biri ayrı özenle oluşturulmuş 85 odası bulunuyor. Olması gerekenler yerli yerinde, farklılıklara gelince; anti-alerjik yataklar, bembeyaz ve özel dokuma pamuk saten yatak takımları, dünyaca ünlü Molton Brown marka buklet ürünleri ve özel üretim mobilyalar. Dekorasyon tarzı semi klasik, modern, minimalist, rustik ve klasik.

Gelelim otelin en önemli bölümü olan 1500 m² alana kurulmuş Spa merkezine. Yorgun bedenleri ve zihinleri dinlendirip canlandırmaya and içmiş deneyimli uzmanların eline kendinizi bıraktığınızda sizi uzun ama bitmesini istemeyeceğiniz bir program bekliyor. Önce buhar odasında Spa mucizesine ısınıyor, ardından girdiğiniz hamamda iyice terledikten ve kesenizi attırdıktan sonra kar odasında kan dolaşımınızı hızlandırıyorsunuz. Bunları yapınca her şey bitti sanmayın;  özel esanslarıyla ve efektleriyle tropikal bir ormanın içindeymişsiniz hissini veren macera duşu, pek çok hastalığın tedavisinde yardımcı tuz odası, jakuzili, şelaleli kapalı havuz, çeşit çeşit masaj hizmeti, cilt bakımı, vücut bakımı ve fitness center.

Spa merkezinde vücudunuzu şımarttıktan sonra sıra iyi bir yemek ve eğlenceyle ruhunuzu beslemeye geliyor. CCR Hotels bünyesinde üç ana restoran var; Akdeniz mutfağı ağırlıklı Padishah Restaurant & Winery,  on ayrı ülke mutfağını sunabilen VIP Restaurant ve Yoshi’s Sushi Bar. Eğlence için Karaoke Bar’a ya da Les Visages Bar’a geçebilirsiniz.
Tam donanımlı toplantı salonlarıyla her türlü iş organizasyonuna da uygun olan CCR Hotels, tüm bu özelliklerini profesyonel bir hizmetle bütünleştirmeyi başarıyor.

CCR Hotels & SPA
Tekelli Mah. Göreme Cad. No: 83 Uçhisar/NEVŞEHİR
Tel : +90 (384) 219 31 94-95-96
Fax: +90 (384) 219 31 97
www.ccr-hotels.com

Not: Bu yazı Peribacası Kapadokya Kültür ve Tanıtım Dergisi’nin Ağustos 2008 sayısında yayınlanmıştır. Derginin telif hakları ile korunmaktadır. Hiçbir şekilde kopyalanamaz.
www.cappadociaexplorer.com

Okunma Says Okunma Says: 2906 Eklenme Tarihi Tarih: 2009-06-23


Nevehir Hava Durumu
Seimi Hatrla
l Se
İstatistik
Toplam : 39991658 ziyareti
Bugn : 1908 ziyareti
Dn : 23774 ziyareti
S. Ykleme Sresi : 0.82 sn

evlilik sitesi toplu mail stand hostesi Stromverteiler hazr site


Copyright 2009 - Tm haklar sakldr. Sitemizdeki tm fotoraf, yaz, dokman ve dnce rnleri 5846 Sayl Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamnda korunmaktadr. Kaynak gsterilerek dahi kopyalanamaz. Aksine davrananlar hakknda avukatmz aracl ile hukuki takibat yaplacaktr.
 

cappadocia@cappadociaexplorer.com | web tasarm